Her Kadının Dolabında Olması Gereken Bir Şey Tayt!


Taytın ne kadar rahat bir giysi olduğunu erkeklere asla anlatamayız. Eşofman ve şort konusunda hem fikir olabiliriz ama taytın rahatlığını asla anlayamazlar. Üzerine ister kısa bir bluz geçirin, ister uzun, hepsi ile şık kombinasyonlar yaratır tayt!
Tommy Life taytları altına spor ayakkabı giydiğinizde yürüyüşe, topuklu ayakkabı giydiğinizde özel davetlere katılabileceğiniz şıklığı sunuyor.
Eskiden birbirimize bilmece sorduğumuz zamanları yaşamış olanlar bilirler. Çarşıdan aldım bir tane, eve geldim bin tane diye sorduğumda, cevabın Nar olduğunu bilenler olabilir aramızda. İşte Tommy Life’ın taytları bu cevabı nar olan bilmece gibi.
Tommy Life’dan aldım bir tane, gardıroba koydum bin tane.
İşte bu nin tane kombinasyonun içinde yer alır tayt. Tabii detaylar da önemli. Deri asimetrik kesimler, bir çok renk ile kombin sağlanabilecek pastellikle renkler, kemer yeri olan, bilekten fermuarlı, önden dikişli, kot cepli taytlarla spor yaparken aradığınız rahatlığı günün her anına taşıyabilirsiniz.
Benim bu aralar favorim, belden büzgülü taytlar. Vücudu saran yumuşacık kumaşı ile içinden çıkmak istemeyeceğim kadar rahat. Hem ev içinde hem dışarıda, istediğim her yerde de giyebiliyorum. Yaz yaklaşırken kısa modeller de biri bin yapacak kombinasyonu sağlayacak gibi duruyor.

0 yorum