Taytla Gelen Şıklık


Belden büzgülü deyince aklımıza seksenli yıllardaki şalvar tipli pantolonlar geliyordu
Ta ki belden büzgülü taytların şahane kesimini görene kadar.
Tayt bu ara altın çağını yaşıyor desek abartmış olmayız. Her kadının ister evde giysin ister dışarıda mutlaka bir taytı vardır. Hatta korkarım onların rengi de genelde siyahtır  Kadınlar için eşofmanda gri renk ise taytta da siyah odur.
Taytın bu kadar ilgi çekmesinde şüphesiz kot paçalarının artık çoğunlukla dar kesim üretilmesinin de etkisi var. Ancak hepimizin bildiği bir gerçek var ki kot pantolonlarda taytın rahatlığını yakalamak mümkün değil. Tommy Life tayt rahatlığını kotun giyilebileceği alanlarda da sağlamak için onlara yepyeni detaylar ekledi. Belden büzgülü tayt bunlardan sadece bir tanesi. Paçası fermuarlı, asimetrik deri detaylı, renk renk baskılı taytları altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı ile birçok yerde kullanabilirsiniz.
Spor yaparken tayt bir vazgeçilmezdir. Onun da yumuşacık ve sağlıklı olanını, terletmeyenini, iki yıkamada hemen dağılmayanını bulalım derken bütçeyi biraz zorlayabiliriz.Tayt almak istiyorsanız hem fiyatı uygun, hem kalitesi kanıtlanmış Tommy Life’ın ürünlerindeki geniş yelpazeyi görmeden karar vermeyin.  Altına spor ayakkabı giyerseniz sporda, topuklu ayakkabı giyerseniz şık bir toplantıda, normal bir ayakkabı giyerseniz de farklı birçok yerde kullanabilirsiniz. Tek bir parçadan bir gardırop yaratmak için harika bir fırsat!

0 yorum