NASIL BİR COOL ‘SUN !


NASIL BİR COOL ‘SUN !

Size şimdi burada bir test sunmak isterdik , nasıl cool olduğunuzu ortaya çıkarabilir mi bilemeyiz ama , bu testleri de günlük hayatta hepimiz yaşıyoruz. Hayatta bir test değil mi zaten . Hadi bırakalım şimdi test muhabbetini , konumuza  , konu başlığımıza dönelim.

Nasıl bir  Cool ‘sun ... Sahi nedir Cool ! İngilizce ‘den günümüze gelmiş. Ama tam mealini aslında kimsenin bilmediği  fakat kelimeyi kullandığı anda içine büründüğü bir ruh halini almadı mı sahi ? ne düşünüyorsunuz .
Peki nasıl bir cool  olduğunu aslında  giyim tarzın ile de ele verdiğini söylersem . Segmentler için nasıl bir cool olduğunu bulabilmen için sana şimdi birkaç örnekleme yapacağım.
Sende bunların içinden sana yakını olanı bulduğunda nasıl bir cool olduğunun  farkına varacaksın . Haydi başlıyoruz…

Sabah kalktığında yatağının başında alelade, rengi solmuş , makinanın da artık yıkamak istemediği bir penye var ise güne başlamak için sıkı dur , sen giyinmeyi sevmiyorsun. Ve  yataktan kalktığında cool olmak adına yaptığın bir şey olmadığı için  ve  tüm hayatın boyunca olmak istemediğin için  hayatında sana getirisi olmuyor. Artık bu saatten sonra yatağının başında tarz ürünler bulunduracağını ve sabah aynaya kendine baktığında havanında yerine geleceğini  , nasıl bir cool olacağını biliyorsun değil mi ?

Sabahları ilk kalktığında üzerine ilk geçirdiğin kıyafet , tarz bir eşofman ise tebrik ederim . En zengin cool sensin .. Neden mi ? Çünkü kendine özen gösteriyorsun , kendini seviyorsun  ve rahatlığına da düşkünsün . Ev içinde kim görecek diye düşünmeden sadece kendin için güzel , tarz ve cool olabiliyorsun . Tebrik ederim. 

0 yorum