2018 İlkbahar/Yaz Modasına Hazırmıyız ?

2018 İLKBAHAR YAZ MODASINA HAZIRMIYIZ ?

2018 ‘e heyecanlı giriş yapan moda haftasında bu yaz tesettürlü bayanlar için neler mi var ? Tunikler, gömlekler, salaş pantolonlar, tulumlar, pantolon etekler , spor tunikler ve daha birçok giysi ile bu yıl stilinizi değiştiriyoruz.

Şık rahat ve gündelik parçalar bu sezonda yerini alacak. Gündüz sokak modasına ayak uydururken akşamları daha şık görünebileceğiniz şifon gömleklerle kombin yaparak gözlerinizi üzerinize çekebileceksiniz. Bir gece davetine katılırken de şifon elbiselerin ve pilelerin hakimiyetiyle daha büyüleyici görüneceksiniz. Daha soft ve yumuşak renklerin hakim olduğu bu sezonda karlar ülkesinden çıkmış gibi görünebilir masalsı bir tarz yaratabilirsiniz.

Bu sezonda tuniklere daha ağırlık verilecek gibi duruyor. Muhafazakar stilinizi yansıtabileceğiniz renklerin uyumuna kendinizi kaptırabileceğiniz bir yaz olacak. Evli mutlu çocuklu hanımlara hitap edecek giy çık modellerde 2018‘e damga vuracak gibi duruyor. Tommy Life 2018 e ayak uydururken modayı takip etmekten geri kalmayacak renkleri önünüze serecek modellerle karşınızda olacak.

0 yorum