Altınpark International Expo Center da Zeruj Festivalindeyiz


Modayı ve tesettürü bir araya getiren 17.si düzenlenen Zeruj festivaline yine yoğun ilgi devam ediyor. Globalleşen ve internetin hakim olduğu dünyada ev hanımlarını ,  gençleri ve çocukları ortak keyifli vakit geçirmesi için Ankara’ya davet ediyoruz.

Birçok marka ve tasarımcının da katıldığı festival büyük ilgi görüyor. Bu festivalde Tommylife da yerini aldı. TommyLife ürün kalitesini gözler önüne sererek sizleri bu festivale davet ediyor..

Yeni sezon ürünlerimizi de içerisine alan ürünlerimizi  görmek kumaş dokusunu incelemek hatta bu ürünlerimizi kabinlerimizde deneyerek almak isterseniz sizi festivale bekliyoruz. Sosyal medya hesaplarımızda göstermiş olduğunuz yoğun ilgi ve memnuniyeti festivalde de hissedeceğimizden şüphemiz yok :) 6/7/8/ nisan tarihleri arasında ANKARA ALTINPARK EXPO da saat 10:00 – 21:30 saatleri arasında sizleri de Tommy Life standlarına davet ediyoruz ..

3 yorum

 1. ürünlerinizi yakından tanıma fırsatımız oldu kalıtesıne hayran kaldık aılecek deneme fırsatımızda oldu ıyıkı boyle bır etkınlık yapıldı herkese tavsıye edıcem

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. elif hanım bızde aldık hem kızıma hem kendıme cok memenun kaldık herkese tvsiye edicez yıkadık bişey olmadı urunlere

   Sil
 2. celal akdemir17 Nisan 2018 11:07

  eskişehirede bekliypruz tommylife.severek takip ediyoruz sizi ve ürünleri

  YanıtlayınSil