Özel Parçalarla Konforlu Görünüm

 ÖZEL PARÇALARLA KONFORLU GÖRÜNÜM


Günlük hayatımızda strese çok yer veriyoruz. İş hayatımızda özel hayatımızda gergin olduğumuz anlar illaki oluyor. Peki  gardırobunuz da bu strese ne kadar yer veriyorsunuz yada ne kadar konforlu görünüyorsunuz?

Çalışan bayanların yaşamış olduğu sıkıntılardan biraz bahsedelim. Gün içinde 8 saat çalışıp üzerimizdeki kıyafetlerden sıkıldığımız zamanlar illaki olmuştur. Yada ayağımızdaki o rahatsız topuklu ayakkabılardan. Yada dolabımızdaki kıyafetlere göre giyindiğimiz de olmuştur. Neden dolabımıza konforu getirmiyoruz. Gün içinde rahat hareket edip özgürlüğümüzü sınırlamadan daha rahat edebileceğimiz  ürünleri tercih edebiliriz.

Tommy Life bu sezonda rahatlığımıza özen göstererek daha salaş ve spor  bir görünüm kazandırıyor. Günlük kullanım için daha rahat ve daha şık görünmek artık çok kolay.Tommy Life’ın spor tesettür tunik takımlarıyla sokak modasına yenilik gelecek. Enerjinize ve rahatlığınıza uyum sağlayan bütün kombinler bu sezonda sizlerle buluşacak. Rahat görünümü yanında sokak modasına uyum sağlayan ve rahatsız olduğunuz bölgelerinizin saklanmasına da yardımcı olacak tarzda. Kendinize özgün tarzınızı yansıtarak sokak modasına yeni bir tarz getirmek istemez misiniz? Tommy Life 2018 Premium Serisinde sizlere ayrıcalık tanımaya devam edecek.Bu özel parçaları hayatınıza alarak konforlu bir görünüme sahip olabilir ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.


0 yorum