Tommy Life ile Anneler daha mutluDeğerli okurlarımız  “Anneler Gününe” sayılı günler kalmışken hepimizin kafasındaki soru işaretlerini görebiliyoruz. Her yıl dünyada olduğu gibi bu yılda  Mayıs ayının ikinci haftası Pazar günü kutlanacak güne çok az kaldı.

Sağınız solunuz her anınız her saniyeniz karşılıksız bir sevgiyle doluysa eğer bu sizin anneniz. Bir nefes kadar uzağınızda , her zaman var olduğunu  ve seni düşündüğünü bildiğin tek insandır anne. Karşılıksız sevgiyle dolu ve bir nefes kadar uzağımızdadır.
Peki annelerimiz bu kadar sevgi dolu ve değerliyken onları küçük hediyelerle mutlu etmek istemez misiniz ? .Her an fedakarlık yapan kendisine masraf yapmaktan kaçınan annelerimizin dolabına birkaç parça hediye almak isterseniz eğer Tommy Life bu özel günde “Anneler Günü Kampanyasıyla”  karşınıza çıkacak ve annelerimizin mutluluğuna mutluluk katacak.

Peki bütün yükünüzü omuzlarına alan her zorluğa göğüs geren ve fedakarlık yapan annelerimizi gün içinde nasıl rahatlatabiliriz ve hareketlerini nasıl kolaylaştırabiliriz ? Tommy Life Anneler Gününe Özel Kampanya ile size hemen yardımcı olacaktır. Hareketlerini kısıtlamayan işte , evde ,  sporda rahatlıkla giyebileceği Tesettür Tunik Takımlarımızla veya Eşofman Takımlarımızla annelerimizin yüzünü güldürüyoruz . Anneniz hem Muhafazakar hem de rahatlığına düşkünse Tommy Life’ın Spor Tesettür Tunik Takımlarından tercih ederek annenizin dolabına şıklık getirecek ve gönlüne sıcaklık hissettireceğiz. Sadece bir gün değil her gün annelerimizin baş tacı olduğunu unutmadan bu özel güne Tommy Life ile anlam katacağız.5 yorum

 1. BEYZA AKDUMAN17 Nisan 2018 10:42

  İyiki varsınız tommylife kampanyayı dört gözle beklıyoruz

  YanıtlayınSil
 2. sevinç özsoy17 Nisan 2018 10:49

  inşallah bütün urunlerde kampanya olur kampanya nezaman olucak ?

  YanıtlayınSil
 3. ürünlerden çok memnunum yeni kampanyayı ailemle beraber sabırsızlıkla bekliyoruz

  YanıtlayınSil
 4. siparişim yeni geldi spora giderken giymek için aldım ve bayıldım çok rahat

  YanıtlayınSil
 5. Çiğdem arslan20 Nisan 2018 13:32

  anneler günü için aneneme tunik takımlarınızdan alacağım ama bedenden emin olamadım. Eğer olmazsa değişim yapabilir miyim

  YanıtlayınSil