Kadın ve Erkek Spor GiyimSpor yaparken kıyafet seçimi çok önemlidir. Spor kıyafetlerinde rahat, vücudu saran, teri emen, hareketi kısıtlamayan ürünler tercih edilmelidir. Bu sayede spor yaparken hem çok keyifli ve rahat vakit geçirecek hem de terleyip soğuyarak hasta olmamış olacaksınız. Firmamız spor giyimde Türkiye'nin en köklü kuruluşlarının başında gelir. Eşofman takımlarında, tayt modellerinde teri emen pamuklu kumaş kullanılarak spor yapmanın konforu daima ön planda tutulur.

Kadın eşofman takımı modelleri

Firmamız kadın eşofman takımını üretiminde hem şık hem de modern desenleri ön planda tutarak üretim yapar. Her eşofman takımının tasarımı ve kumaşı farklıdır. Firmamız spor giyimde zengin ürün çeşitliliği ile tanınan bir firmadır. Kadın eşofman takımları pullu, işlemeli, kapüşonlu, tunik, şekilde üretilir. Tunik modeller tesettürlü bayanlar için idealdir. Bunun yanında gösterişli ürünleri seven müşterilerimiz için pul payet tasarımlı eşofmanlar üretilirken öte yandan yalın ve sadelikten hoşlanan müşterilerimizde unutulmamaktadır. Spor kıyafetler sadece spor yaparken giyilmez. Rahat giyinmeyi seven kişiler günlük yaşantısında da spor giyim tercih ederler. rahat ve spor kıyafetleri tercih ederler. Kot pantolon üzerine kapüşonlu sweet ve altına spor ayakkabı ile her yere gidebilir ve rahatlığın tadına varılabilir.

Tayt modelleri

Taytlar günlük hayatta ve spor yaparken en çok tercih edilen kıyafetlerin başında gelir. Firmamız tayt modellerine şıklık ve ışıltı katmak için pul, leopar ve taş detayına önem vermiştir. Taytların yan yada ön taraflarına işlenen pul yada taşlar taytlara hem şık hem de modern bir hava katar. Aynı zamanda rahatlık ve konfordan da ödün verilmez. Yaz ayları ile birlikte kapri model taytlarda firmamız da satıştadır.

Erkek eşofman takımı modelleri

Erkek eşofman takımları genellikle sade ve yalın modeller tasarlanarak üretilir. Firmamızda sezonun trend modeli olan tunus işi model erkek eşofman takımlarında da uygulanmıştır. Eşofman üstü bir kaç renk ve farklı kesim kumaşların bir araya gelmesi ile üretilirken cep detayı sayesinde telefon ve cüzdan gibi özel eşyalar da koruma altına alınmış olur. Spor giyim adına aradığınız her şeyi bulabileceğiniz firmamızın online sitesini ziyaret ediniz.

0 yorum