Erkek Gömlek Modelleri Tommy Life Modelleri


TommyLife - Tommy Life Desenli Lacivert-Kırmızı Erkek GömlekErkek gömlek modelleri genellikle sade kumaş veya çok desenli olmayan kumaş üzerine çalışan modellerdir. Firmamız tarafından yapılan tasarımlar klasik ve spor giyinmeyi seven erkek müşterilerimize özel tasarımlar da sunmaktadır. Klasik model ve tek renk gömlekler daha çok takım elbise ile giyilmesine uygun olan erkek gömlek modelleridir. Aynı zamanda firmamız o senenin trend ve en çok satılan moda renk ve kumaşlarını alarak erkek gömleği dikimi yapar. Daha çok spor giyinmeyi seven müşterilerimiz için de küçük desenli gömlek kumaşları tercih edilir. Firmamız kullandığı kumaşlar insan vücudu ile temasında herhangi bir kaşıntı veya kızarıklığa neden olmaz. Kumaş tercihini yaparken teri emen kumaşlar olmasına dikkat edilir. Ayrıca gömlek aksesuarlarında gömlek ile uyumlu olmasına dikkat eden bir firmadır.
Spor Gömlek Modelleri
Spor erkek gömlek modelleri vücuda tam oturması ile bilinir. Aynı zamanda diğer gömlek kesimlerine göre biraz daha farklı çalışılarak yeni renk ve modeller uygulanır. İnsan vücuduna tam oturmasıyla birlikte kişide herhangi bir hareket kısıtlılığına neden olmaz. Firmamız bu spor gömlek tasarımlarında kumaşın renginden, gömlek boyuna ve kalıbına kadar en ince detayına kadar titiz çalışmaktadır.
Klasik Erkek Gömlek Modelleri
Klasik erkek gömleği klasik ve sade giyinen erkek müşterilerimize hitaben yapılan bir tasarımdır. Genelde sade renk ve çok belirsiz desenli kumaşlara uygulanan modellerdir. Göğüs kısmında bulunan cep ile gömleğe ayrı bir hava katmaktadır. Genelde tüm renklerle çalışarak isteyen müşterilerimiz her renkte ayrı duran gömlek modelini deneme hakkına sahiptir.
Yazlık Erkek Gömlek Modelleri
Yazlık erkek gömleği hemen hemen her renk ve desene sahiptir. Kısa kollu olan gömlekler kullanılır. Firmamız kısa kollu gömlek kumaşların da teri emen kumaşlar kullanmıştır. Firmamız yazın farklı bir tasarım arayanlar için de uzun kollu ve kolları katlanan yazlık gömlek modellerine yer verilmiştir. Müşterilerimiz kendisine uygun model ve rengi seçerek yazın keyfini çıkarır. Firmamız gömlekler de kullandığı kumaş ve yaptığı tasarımlarla birçok ülkeye de satışını yapmaktadır. Yapılan alışverişlerde ödeme kolaylığı sağlayarak müşterileri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

0 yorum