Rahat Giyim TarzıRahat giyim tarzı ile özleşen spor giyim markaları arasında ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ve en popüler olan firmamız her sezon en yeni en trend spor giyim ürünlerini üretir ve pazara sunar. Tommylife olarak piyasanın en kaliteli ürünlerini en uygun fiyat ile buluşturarak sizlere hizmet veriyoruz. Kıyafet üretimi sırasında kullandığımız kumaşlar üretilen kıyafetin tipine ve kullanım alanına göre farklı kumaşlardan seçilir. Ancak hangi tür kumaş olursa olsun birinci sınıf kalitede kumaşlar seçerek müşterilerimizin rahatını ve konforunu ön planda tutmaktayız. Özellikle spor aktiviteleri sırasında kullanılacak olan spor kıyafetlerinde teri emen, koku yapmayan ve hava akımı sağlayacak türden kumaşların kullanımına öncelik veriyoruz.

Erkek Spor Giyim Ürünleri

Dünya üzerinde kadın ve erkek olmak üzere her iki cinsinde farklı karakter özellikleri bulunur. Karakterler yaşam ve giyim tarzını belirler. Erkekler yapılıları gereği daha sade ve düz modelli ürünleri tercih ederler. Firmamız ise müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en çok tercih edilen ürünlerin satışını yapar. Firmamızda erkek spor giyim üzerine eşofman takımları, şort modelleri, spor kesim gömlek modelleri, t-shirt modelleri gibi farklı ürünler de satış yapılıyor. Dilerseniz mağazalarımızdan dilerseniz de internet sitemizden beğendiğiniz ürünleri alabilirsiniz.

Kadın Spor Giyim Ürünleri

Kadınlar için bilin en genel kanı gösterişli, allı, pullu ürünleri severler. Firmamız sezonun en popüler parçalarını hem mağazalarında hem de internet sitesinde satışa sunuyor. Kadın spor giyim ürünlerinde tül detaylar, yan şeritler, yılan desenler bir kaç sezondur olduğu gibi bu sezonda çok moda. Satışını yaptığımız ürünlerde bu detaylara rastlamak çok mümkündür. Kadın spor giyim ürünlerinde firmamız en çok eşofman takımları, tayt takımları, spor elbise modelleri, tunik boy eşofman takımları ve büyük beden eşofman takımları satışı yapar. Firmamızdan ürün siparişi için online sayfamızı ziyaret ediniz.

Çocuk Spor Giyim Ürünleri

Çocuk spor giyim ürünlerinde firmamızın kız çocukları için özel baskılı tayt modelleri bulunurken, erkek çocuklar için farklı renk ve modellerde t-shirt ve gömlek modellerine rastlamanız mümkündür. Detay için firmamızın internet sitesini inceleyebilirsiniz.


0 yorum