Spor Giyimde Şıklık


TommyLife - Tommy Life KapÅŸonlu Siyah Kadın Tayt TakımSpor giyim sanılanın aksine sadece spor amaçlı tercih edilmez. Spor şıklığını çalışma hayatı da dahil her alana taşıyabilirsiniz. Sürekli topuklu ayakkabı ve gömlek ile şık olduğunu düşünen kadınlar için firmamız spor giyimde birbirinden farklı tasarımlara imza atmıştır. Bu sayede kadın spor giyim ile de şık olunacağını ispatlamıştır. Firmamız eşofman takımları, taytlar, tişörtler ve sweet shirtler için 2019 modasını baz almıştır. Bu sene renk kullanımı ve aksesuar kullanımı çok yaygındır. Firmamızın her ürününde bu detayları görmek mümkündür.
Kadın spor giyim modellerihttps://www.tommylife.com.tr/kadin-spor-giyim
Eşofman Altı
İlla eşofman takımı almak zorunda değilsiniz. Sadece eşofman altı ve üzerine tişört alarak hem spor yapabilir hem de alışverişe çıkabilirsiniz. Firmamız bu sene kadın eşofman altı modellerinde bilekte büzgülü, düşük bel, cepli ve yan detayları olan modelleri tercih etmiştir. Daha klasik spor model tercih ederseniz boru paça ya da İspanyol paça eşofman altı da alabilirsiniz. Üretilen kumaş spor giyim için sağlığa zarar vermeyen ve teri emen türdedir. Üretilen kumaşlar hareketlerinizi engellemez ve size esneklik sağlar.
Eşofman Üstü Modelleri
Eşofman üstü modelleri bahar döneminde hırka veya ceket niyetine giyilebilen üst giyim ürünleridir. Firmamız baharlık, yazlık ve kışlık olarak üretim yapar. Hemen kotun üzerine giyip çıkabileceğim şekilde rahat olsun ama detayları ile de şık dursun diyorsanız dantel ve pullu işlemeli eşofman üstü modellerini tercih edebilirsiniz. Terleyip soğumanızı engelleyen kumaş özelliği sayesinde her zaman rahat olursunuz. Uzun ve sıfır kol seçenekleri ile birbirinden farklı tasarım eşofman üstü modelleri için sitemizi ziyaret ediniz. Tesettürlü iseniz daha uzun ve tunik boyları tercih ederek rahatlığı sağlayabilirsiniz.
Kadın Taytları
Birçok kadını spor yaparken tayt giymiş halde görürüz. Spor firmaları bunun farkında oldukları için her yıl farklı tayt modellerini piyasaya çıkarmaktadır. Firmamız kadınlar için kapri boy ve uzun boy spor tayt modellerine ışıltı katarak üretir. Firmamızın satışını yaptığı taytlar esnek olup vücudunuzu sıkmaz, aksine üstünüzde hiç yokmuş gibi hissedip rahat hareket edebilirsiniz. Farklı desen ve farklı renklerde modeller için firmamızın internet sitesinden sipariş verebilirsiniz.

0 yorum