Spor Tayt Modellerinde Rahatlık


TommyLife - Tommy Life Life Baskılı Haki-Siyah Micro Sporcu TaytTayt esnek kumaşı sayesinde kullanım rahatlığı sunan bir alt giyim ürünüdür. Spor yaparken giyilebildiği gibi gündelik hayatın her alanında da kullanıma uygundur. Erkekler genellikle spor yaparken ya da kışın soğuktan korunmak için spor tayt giyer. Firmamızda erkek, kadın ve çocuk modelleri için farklı tasarımlar doğrultusunda üretim yapılır. Firmamızın internet sitesinden sipariş verilebilir. Alınan ürünlerin 15 gün içinde değişim hakkı mevcuttur. Firmamızın internet sitesinden değişim yapabileceğiniz gibi mağazalardan da değişim yapabilirsiniz.
Erkek tayt modelleri
Tayt daha çok kadınlara yakıştırılan ve kadınlarda şık durduğu düşünülen bir alt giyim ürünüdür. Son zamanlarda erkeklerde tayt modasına ayak uydurmuştur. Erkek tayt modelleri daha çok farklı renk kumaşların birleşiminden üretilir. Asimetrik kesimler taytlara daha erkeksi bir hava katar. Erkek modelleri için daha çok gri ve siyah renkler tercih edilir. Firmamız spor için kullanılacak taytlar için özel kumaş kullanır. Özel kumaşlar teri vücuttan uzaklaştıran ve vücuda zarar vermeyen özelliktedir. Hiç bir ürün alerji ve kaşıntı yapmaz. Her üründe mutlaka CE etiketi vardır. Firmamız ülke genelinde yaygın olarak bilinen bir markadır.
Kadın tayt modelleri
Kadın tayt modelleri daha gösterişli ve ışıltılı kumaşlardan tercih edilir. Bu sene tayt modasında tül ve dantel detaylar öne çıkar. Tül detaylar kumaş aralarına işlenerek daha şeffaf bir tasarım sağlanır. Kullanılan tül detaylar tayt boyunca veya taytın yan detaylarında kullanılabilir. Asimetrik kesimler daha çok tercih edilir. Gündelik hayatta üzerine bir tişört ile hemen kombin yaparak dilediğiniz yere gidebilirsiniz. Kadın modellerinde daha çok metalik renkler tercih edilir.
Çocuk tayt modelleri
Çocuk taytlar tüm anneler tarafından kurtarıcı olarak adlandırılır. Çocukların daha rahat hareket etmesi açısından taytlar sıklıkla tercih edilir. Firmamız çocuk tayt modellerinde daha çok çizgi film kahramanlarının figürlerini baskı olarak kullanır. Kız çocukları için lol bebek ve barbie bebek baskısı vazgeçilmezdir. Ayrıca bu sene çift taraflı pul işlemesi çok modadır. Pul işlemelere dokunulduğu zaman rengi değişir. Çocuklar arasında değişen kıyafet olarak adlandırılır. Aradığınız her türlü tayt modeli kaliteli kumaşlardan üretilir.

0 yorum