Erkek Gömlek Modelleri Tommy Life'ta


2019 erkek gömlek modelleri sade kumaş ve desenli kumaş üzerine yapılan tasarımlardır. Desenli kumaş üzerine yapılan tasarımlar hem spor hem klasik bir çizgi sunmaktadır. Firmamız erkek gömlekleri için trend tasarımları alır ve kaliteli kumaşlar üzerine dikim yapar. Teri emen insan teni üzerine zarar vermeyen ve alerji yapmayan kumaşlar tercih edilir. Erkek gömleklerinde aksesuar kullanımı bu seni çok modadır.

Slim Fit Erkek Gömlek Modelleri

Slim fit erkek gömlek modelleri vücuda tam olarak oturan ve vücudu saran tasarımlardır. Vücuda tam olarak oturduğu halde hareketi kısıtlamaz aksine esneklik sağlar. Daha spor ve daha klas bir görüntü için slim fit gömlek tercih edilebilir. Sade renkler seçilebileceği gibi kendinden desenli gömlekler de tercih edilebilir. Erkek gömlek vücut hatlarını ve kaslarını daha iyi gösterdiği için slim fit gömlek olarak tercih edilmelidir.

Klasik Gömlek Modelleri

Klasik tarz severlerin vazgeçemediği klasik gömlek modelleri sade renk ve karışık renkler üzerine kurulmuştur. Takım elbise içine tercih edilecekse daha çok açık mavi ve beyaz gibi sade renkler tercih edilmelidir. Firmamız klasik gömlek modellerinde hafif desen tercih ederek daha spor bir görüntü yakalamaya çalışmıştır. Göğüs kısmında bulunan cep detayı ile klasik dokunuşlar tamamlanmıştır. Sitemizden alınan her ürün uygun ödeme koşulları ve hızlı kargo seçenekleri ile müşterilere ulaştırılır.

Yazlık Erkek Gömlek Modelleri

Yazlık erkek gömlekleri için daha çok kısa kollu gömlek modelleri tercih edilir. Firmamız bu sene erkek gömlek modelleri arasında uzun kollu fakat sıcak havalarda katlanabilen özellikte olan tasarımlara yer vermiştir. Bu sayede hem yazlık ve hem kışlık olarak kullanım mevcuttur. Erkek gömlek modellerinde erkek yaka tercih edildiği gibi bazı spor modellerinde bebe yaka da tercih edilebilir. Bu sene erkek gömleklerinde yaka aksesuarları oldukça dikkat çekicidir. Firmamız yaka aksesuarlı spor gömlek modelleri ile gömlek çeşitliliğine yeni bir tasarım katmıştır. İnternet sitemizden hızlı bir şekilde sipariş verebilir ve en geç bir hafta içerisinde ürünlerinizi kavuşabilirsiniz. Ödeme şekli kredi kartı veya havale yolu ile yapılmaktadır. Belli bir limitin üzerinde alışveriş yapan müşterilerden kargo ücreti talep edilmez.

0 yorum